Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 08:00–16:30

Сб, Вс: выходной

0
Мой заказ

Гидростанции

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию
Отображение:

Гідростанції призначені для забезпечення гідравлічною енергією гідравлічного обладнання і інструменту: будівельного і залізничного обладнання; бурового обладнання; пресів і термопластавтоматів; систем керованого підйому і переміщення великогабаритних і багатотоннажних об'єктів і конструкцій; різного технологічного устаткування; для подання рідкого мастила у відповідальні вузли машин; для випробування гідроциліндрів, насосів, гідроапаратури, місткостей і трубопроводів. Гідростанції служать для забезпечення тиску в гідросистемі, а також для управління гідроциліндрами, гідромоторами і т.п.

Виготовляються гідростанції згідно технічного завдання Замовника. При отриманні Технічного завдання від Замовника, наші фахівці роблять технічний розрахунок, розробляють конструкторсько-технологічну документацію, складають калькуляційну вартість, погоджують терміни виробництва і після цього починається виробництво гідростанцій. При необхідності наші фахівці беруть участь в пуско-налагоджувальних роботах. Впродовж усього терміну експлуатації гідростанції ведеться інженерна підтримка і технічні консультації.

До складу гідростанції входять наступні елементи: електродвигун, насос гідравлічний, гідробак, трубопроводи, фільтра, пристрої управління тиском, потоком, розподільчі пристрої, гідроакумулятор, теплообмінник, манометр, панель управління, пульт управління.

Гарантійний термін експлуатації гідравлічних станцій і апаратів власного виробництва що входять до їх складу, складає 12 місяців з дня його відвантаження Замовникові. Виробник зобов'язується безкоштовно замінити або відремонтувати комплектуючі, що вийшли з ладу, впродовж гарантійного терміну за умови дотримання транспортування, зберігання, монтажу і експлуатації. Гарантійні зобов'язання на покупні вироби (електромотор, насос) згідно паспорта заводу-виробника.

Наверх